XXXIX L. F. T. VogelKapitein der Infanterievoor de tactiek strategie en krijgsgeschiedenis, liet reglement van krijgstucht, de oorlogsgebruiken, de militaire aardrijks kunde, het militair strafrecht, het theoretisch en practisch onderricht in den velddienst, zoomede het lijn- en topografisch teekenen van de cadetten der infanterie en cavalerie. (Geeft les in de tactische en belegeringsoefeningen op de kaart, en militaire aardrijkskunde.) J. A. van der Kamp, 1ste Luitenant-Kwartiermeester. L. G. de Mooy, 1ste Luitenant der Infanterie, in hoogere meetkunde, beschrijvende meetkunde, hoogere stelkunde, mechanica en meetkundig teckenen. J. M. J. H. Lambooij1ste Luitenant der Infanterie in tactiek strategie en krijgsgeschiedenis. G. Ström, 1ste Luitenant der Infanterie O.-I. L.in land en volkenkunde van Nederlandsch Indië, Maleische taal en militaire aardrijkskunde van Nederlandsch- Indië. P. M. Vis, 1ste Luitenant der Artilleriein artillerie, artillerie-reglementen en lijnteekenen. M. A. K. J. Vis, 1ste Luitenant der Artillerie, in artillerie, artillerie-reglementen en lijnteekenen. J. G. Tinbergen, 1ste Luitenant der Artillerie, in artillerie, artillerie-reglementen en lijnteekenen. Portheine, 1ste Luitenant der Artillerie, in artillerie, artillerie-reglementen en lijnteekenen. Jhr. D. Mollerus, 1ste Luitenant der Artillerie, in paardrijden en artillerie-reglementen. H. J. van Veen, 1ste Luitenant der Artilleriein natuur kunde en mechanica, hoogere meetkunde en hoogere stelkunde.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1906 | | pagina 45