CLXX April 1906 de club haar 121/2-jarig bestaan moest vieren. Aan medewerking ontbrak het niet. Iedereen was vol geestdrift om dit feest schitterend te vieren, in de eerste plaats uit sympathie voor de voetbalclub, die zich méér dan eenige andere vereeniging in onze be langstelling mag verheugen en in de tweede plaats ook uit een oogpunt van zuiver egoïsme door het vooruit zicht op een paar gezellige dagen. Was de medewerking van ons duszooals het Bestuur terecht kon verwachtenook de medewerking van buiten liet in het begin niets te wenschen over. »In het begin", want zoolang we nog een paar maanden voor den boeg haddenging alles naar wensch de toestem ming van den Gouverneur was verkregen, de financieele aangelegenheden waren in orde gekomenverschillende zusterverenigingen hadden hare deelneming toegezegd; maar toen we dichter bij April kwamenkwamen de teleurstellingen, hoofdzakelijk bestaande in het succes sievelijk bedanken van verscheidene vereenigingendie hare belofte van medespelen niet konden vervullen daar de datum juist viel in een tijd, dat èn de N. V. B. èn de internationale ontmoetingen veel beslag op den speeltijd der 'vereenigingen legden. Een oogenblik waren we zelfs bang voor het afzwaaien der festiviteiten, maar hier bleek, dat het Bestuur, inzonderheid haar wakkere president zich niet liet ont moedigen door de vele tegenslagen en aan zijne groote activiteit is het dan ook te djjnken, dat alles nog goed liep. Toen het programma dan opgesteld werd, bleken de vereenigingenH. B. S.SpartaVitesseD. F. G.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1907 | | pagina 174