CLXXV Alzoo de gastvrouw op haar feest zegevierend uit den strijd De geestdriftdie toen op het veld heerschtezullen we maar niet trachten te beschrijven. Na afloop van den strijd spoedden velen zich naar de Amusementzaal, waar de Mci7idolineclub ons op eenige vroolijke wijsjes vergastte, waarna de Gouver neur in persoon de prijzen met een hartelijk woord uitreikte, waarbij het Z.H Edgestr. natuurlijk bijzonder aangenaam was, aan Velocilas den eersten prijs te kunnen overhandigen. Bij deze gelegenheid gaf de Gouverneur ons nog eene prachtige concessie: «Velocitas kan op mijnen voort- durenden steun rekenen Toen de prijsuitreiking afgeloopen was, kwam de gelegenheid om Velocitas te huldigen. Talrijke felici taties waren ingekomenSparta bood een prachtig bloemstuk aanD. F. C. en H. B. S. kwamen met kransen aangedragen, in één woord men kon merken, dat, waar men in verslagen dikwijls leest van »de sympathieke voetbalclub der cadetten" dit geen holle woorden zijn, maar dat inderdaad Velocitas zeer vele vrienden onder hare medeclubs en onder de voet balliefhebbers telt. Als ook aan deze hulde een einde is gekomen ver lieten de aanwezigenzonder twijfel hoogst voldaan het Academiegebouw en was voor hen de pret afge loopen. Niet alzoo voor de intieme vriendendie zetten het feest den ganschen avond voort't zij aan een gezellig diner, waar de afgevaardigden der verschillende ver- eenigingen aanzaten, 't zij op de Soos, waar nog vele

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1907 | | pagina 179