CLXkVltl tie hoofden werden bij elkaar gestokenvergaderingen gehoudenelftallen veranderd enhet succes kon dan ook niet uitblijven. Datzelfde Quick werd op eigen terrein geranseld, Hercules nog erger; en hier mede hadden we ons een weinig hersteld. Dan een periode van »up and down" al naarmate Fortuna ons tegenlonkte. Op 'teinde een kleine opflikkering, ruim voldoende om de degradatie te ontkomen. In 't kort dus was het Succes van ons eerste elftal in de compositie pover. Des te meer voldoening mochten wij smaken van ons tweede. Medespelende in de Seriewedstrijden, georganiseerd ter gelegenheid van het één-jarig bestaan van Het Zesde, mocht het hun ge lukken den eersten prijs te behalen. Verder ongeslagen kampioen van 'hare afdeeling en van de geheele Oos telijke 2de klas, buitendien geen één friendly game verliezend en in den strijd tegen Sparta in de serie wedstrijden slechts met 21 sneuvelend. Bravomannendat was keurigdat was flink dat was ferm. Daarvoor een welverdiende hulde. Matig was dus 't succes van het eerste elftal in de compositie, maar dat zal wellicht bijna altijd het geval zijn, wanneer de spelers niet beseffen, dat zij bij hunne opname in een elftal ook eenige verplichtingen op zich nemen. Dubbel oppassenbuiten straf blijven en fanatisme toonen bij de verschillende spelen, is het, wat van hen gevergd wordt. Hoe donker over het algemeen de competitie-hemel ook was, drie lichtpunten deden veel van die zwart heid verbleeken. Wiè denkt niet met een soort van trots aan nden Belgischen tour", ondernomen door

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1907 | | pagina 182