CLXXIX 15 Velocitas-postiekersallen spelers, bovendien aangevuld met twee supporters «Mello en Pin". Het eerste Belgische elftal te Antwerpen en de Racing te Brussel werden geslagen. Minder gelukkig waren we echter in den tweeden strijd tegen het Belgische elftal. En buiten dat succes had onze toer tot gevolgdat het voethalspel nu ook beoefend wordt door de Belgische militairen. Had iemand durven denken dat wij daartoe indirect de aanleiding hadden gegeven. Gedenk verder onzen zegekamp in den Haag tegen de Royal Kent Artillery Officers, die wij, niettegen staande de aanmoedigingskreten der Engelsche sup porters van wget on cadets, come along, hoys," met 30 versloegen. En dan, ten slotte het schitterendste lichtpunt, het 4 2'/j-jarig bestaan der vereeniging, ter gelegenheid waarvan serie-wedstrijden georganiseerd werden. Feest overal't terrein keurig versierdde cadetten met extra opgeruimde gezichten, aanbidders en aanbidsters der spelers nog vriendelijker dan ooit, en dat alles in den heerlijken zomer. En dan de juhelaresse als onoverwonnen uit het krijt tredend, dat was toch wel de kroon op het werk zettennietwaar Het was dan ook voor de vereeniging een zeldzaam aardig einde. Merken we nog op dat Lutjens en Stom als inter nationaal de Nederlandsche kleuren hielpen verdedigen tegen den Vlaamschen Leeuwechter met weinig succes, dan wil ik dit epistel eindigen met een drie dubbele hulde te brengen aan onzen beschermheer, den Luitenant Van Ginkel, en aan onzen ex-president Terkuhle, dien we dan ook tot belooning van zijne

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1907 | | pagina 183