CLXXXIl den Helder uitgenoodigd en verslagen met de niet onaardige score van 200. Spoedig hierna had de ontmoeting tegen Alcmaria Yictrix plaats en der tra ditie getrouw moesten ze ook thans het onderspit delven; met 50 werden ze geslagen. Daarna be haalden de onzen een overwinning van 111 op de Machinistenclub Swift. Eindelijk was de dag daar, waarop revanche genomen zou kunnen worden op de Adelborsten en werkelijk tradna een zeer span- nenden en mooien strijdde landmacht zegevierend uit den kamp te voorschijnmet een 20 nederlaag moeten de Adelborsten naar 't hooge Noorden terug keeren. De A. F. G., kampioen der Ilde klasse N. Y. B. afd. Bbleek ook geen zwaren tegenstander voor ons we konden een 5 0 overwinning boeken. Den eersten dag van het Paaschverlof vertrok het elftal naar Haarlem om daar van het versterkte H. F. C. II met 30 klop te krijgen. Spoedig hierna bood het ons echter revanche aan te Alkmaar, welke dankbaar met 32 geaccep teerd werd. Ook de serie wedstrijden te Dordrecht waren een aardige afwisseling voor ons voetbalprogramma. Met een zeer onvolledig elftal sloegen we op Hemel vaartsdag de Sergeantenclub uit Bergen-op-Zoom D. 0. S.met 62 en V. V. A. met 50, terwijl de friendly game tegen een gemengd D. F. C.-elftal op een draw 22 uitliep. We wonnen alzoo door de hoogste average de zilveren medaille van den dag. Op den 2den Pinksterdag konden we het echter niet met D. F. G. II klaarspelen en moesten met een A3 nederlaag home-waarts keereneen troost was het echter, dat we slechts met negen man gespeeld hadden.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1907 | | pagina 186