CLXXXV ik hem kiezendie zich in de grootste sympathie van het publiek mocht verheugen, óf moet hij het zijn, die uitblonk niet op de voetbalvelden, maar in het Bestuur der Vereeniging? Mij dunkt het één is al evenveel waard als het ander. De speler op het veld, ja, hij heeft eene dankbare taakhij kan de openlijke bewijzen van zijn werken voor zijne club geven, maar de bestuurderen der vereeniging, ze zijn al komen hunne gegeven krachten niet zoo aan het licht niet minder te appreciëeren. 't Is daaromdat ik meende naast de spelersdie ons verlaten hebbenook den naam van onzen afge treden president Terküiile te moeten vermelden in de rij der mannendie zich jegens Velocitas verdienstelijk gemaakt hebben. Vier beste spelers hebben ons dit jaar verlatenen zoo gaat het telken jare, zoodra de sterren zijn ge haald, wordt tevens afscheid genomen van Velocitas, een gevolg van den stelregelVelocitas voor de Cadetten, de Cadetten voor Velocitas." Wat wij aan onze spelers: Lutjens, Hoffman, Brevet en Rooseboom verloren hebbenweet gij allen, die gewoon waart om onze wedstrijden bij te wonen. Eene bespreking van Lutjens hierachter latende volgenkom ik dan eerst aan Hoffman, die, gedurende zijn verblijf hier op de Academie, zich steeds met groote toewijding aan Velocitas heeft gegeven. Als Velocitas den strijd moest aanbindendan kon je er op rekenen, dat «Kikkie" present was. Hij was niet één van die spelersdie op den voorgrond traden

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1907 | | pagina 189