xc maken in overeenstemming met de eischen, die eens gesteld zullen worden. Een mandie toch zeker tot oordeelen bevoegd is, kapitein Christoffel, verklaarde bij zijn bezoek ann de K. M. A.dat hij tijdens zijn ageeren in Nederlandsch-Indië meermalen met vol doening terugdacht aan de urendie hij aan zijne gymnastische ontwikkeling had gewijd. Het onderlinge Gymnastiek- en Schermconcoursdat de feesten ter gelegenheid van 's Prinsen verjaardag voorafging, was zeer geanimeerd. Door vei deeling van het concours in afdeelingen werd aan velen de gelegenheid geschonkenom zich een aardig souvenir te veroveren van de gymnastische- of scherm-prestaties van zijnen academietijd. De 19de April was in alle opzichten voor hen die aan rekstok ringenpaard en harren hebben medegewerkt een ruime satisfactie voor de moeite die zij zich gaven om op het feestterrein de oefeningen keurig te kunnen uitvoeren. Menige welverdiende bijvalsbetuiging daverde dan ook uit den kring van toeschouwers den gymnasten tegen, waartusschen veel hooge stemmetjes jubelend uitklonkenwelke zeker hun invloed op de uitstekende uitvoering niet gemist hebben. Op Cadetten! Laat bij het a. s. Aprilfeest een dubbel aantal turners zich dien invloed waardig maken Een groot verlies leed de »Algemeene" door het eervol ontslag van den Sergeant-majoor-instructeur W. J. de Vogel, die zoovele jaren de gymnastische oefeningen met ambitie geleid heeft. Wij wenschen hem een alleszins aangenamen werkkring in de burger maatschappij toe en danken hem voor de wijze waarop hij ons steeds ten dienste stond.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1908 | | pagina 96