27 namens hare zustervereeniging Euterpe", door den president van den Senaat van het Korps Adelborsten. Het Arie de Sarastro, op sympathieke wijze voor gedragen door den cadet de Lang, werd gebisseerd. En eindelijk het blijspel »In Politiek"! Laten we den inhoud niet toetsen aan de eischen van een hedendaagsche comedie, laten we de mede spelers niet critiseeren als vakmannenlaten wij bewonderen hetgeen zij ons gegeven hebbeneen stuk geheel passend in het repertoire van den avond. Een woord van hulde en dankbetuiging aan Mevrouw TinbergenBrennan die op zoo typeerende wijze een jongste jaar in de geestige Henny te veranderen wist, Jacob vonden we terug in Frits en Frits in Jacob, dat was een rolletje, dat ze voor hem geknipt hebben. Veel danken wij aan luitenant Tinbergen, die veel moeite en tijd beschikbaar stelde om het succes van dit nummer te vestigen; Heybroeck wenschen wij geluk met de vertolking der rol van Luitenant Edgar von Waldowdie hij als invaller voor van Weel zeker lofwaardig weergaf. Kransen werden verder nog uitgereikt bij het laatste gymnastieknummer, namens het Alkmaarsche Cadetten- korps, en na de exercitiën van 1830, namens de Hoofdcursusvereeniging Minerva". Na afloop der uitvoering besteeg de Gouverneur het podium en sprak het publiek aldus toe: »Nade opwekkende voorstelling op verschillend gebied die we heden-avond te genieten kregen, voel ik mij genoopt, terwijl alle bezoekers nog aanwezig zijn, het Cadettenkorps der Koninklijke Militaire Academie dank te zeggenuit naam van de Officieren en Ambtenaren

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1909 | | pagina 193