CIX steun vulden de eettent, zoodat er een oogenblik kwam dat het gewoon schuw" was. Op een dag ontstond er geweldige liefhebberij naar onschuldige melk; meer dan de helft liet eiken dag een heele flesch voor zich zelf aanrukkenzonder die echter geheel op te drinken. liet slot hiervan was een opstapeling van flesschen, geel van de verharde en verzuurde afscheiding van de koe: de lang verwachte «melkdébacle" «Einst sasz der Hafig an, auf, hinter, neben und in seinem Kafig" of te wel in de »C en R De Kee voelde zich ook aangetrokken tot die Kafig, doch moest er eerst de Hafig, die zeer «welig", was, ver drijven. Dit deed hij op triomfantelijke wijze door de »C en R" met behulp van één onzer onder een hoek van plus minus 45° te brengen, tengevolge waarvan de geheele inhoud van de Kafig door elkander werd gemengd en «der Hafig" gevoelde zich gedrongen om uit te vliegen. Intusschen pionnierde de Bobbel allerlei stokjes en latjes bij elkaar om er zijn mouwvest aan op te hangen en tevens zijn knoopenschaar en poetskruikje, «van vreemde smetten vrij" op te deponeeren. Vermelding verdient nog een prachtvertooning van een zeker iemand met een groene fiets: hij reed n 1. op het slikbord van zijn achterwiel en liet zijn vernuftig remmingsmechanisme uit alle macht werken. «Bullio" noemde het een karikatuur en van toen af kwamen de uitdrukkingen: «De Bèèèk" en «Wat een Bèèèek zeer in zwang. Het kampfeest van 2 Augustus gaf een prachtmatch en 's avonds een vette rommel met drie en een halve

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1910 | | pagina 121