cx kever te ziendie van wege het natte weer spoedig de cantine waren binnengevlogen, waar ze natuurlijk onmiddellijk een «kaf' of te wel «cavalier" hadden gevonden. De voorstelling van de bioscope in de open lucht viel in 't water; slechts uit één der films was iets te herkennen: n.l. een jongejuffrouw die telkens trek had om te piepen. En zoo gingen de kampdagen voorbij: de regen werd nog al vaak afgewisseld door pannekoeken. Het slot was een tippelfuif naar Utrecht op den Zaterdag-ochtend van het Cadettenbal in Den Haag, op hetwelk één onzer leden verschrikkelijk gecharmeerd deed. i> Bullio" had zich intusschen met Willy" bezig gehouden. In 't Kamp van Zeist reeds had hij kennis gemaakt met des schoolmeesters dochter, alléén maar voor tijdverdrijf, doch zelf wilde hij het nooit weten. Op een zekeren avond moest hij iets gaan afzwaaien in de American Lunchroom aan de Lange Viestraat; eerst dorst hij niet goed, maar nadat het «Moeltje" hem een riem onder 't hart had gestokentrok hij de stoute schoenen aan en bracht de zaak tot een bevredigend einde. Op 't Vossegat moest men veel werken bij de rond- hout-schraagbrug en vooral oppassend zijn bij het doorgeven van de rondhouten voor het bovenvlak als dit n 1. niet met het woordje »Catch" gepaard ging, was het onvermijdelijk gevolg, dat men een ligger op zijn teenen kreeg! Funso sprak veel van »Iam sorry" en »Jetzt gehen wir ins Kafé"; zelfs hield hij heele gesprekken in het

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1910 | | pagina 122