LXXXVIII hartelijk voor de meer of mindere moeite, die zij zich in t afgeloopen jaar voor Stikum hebben gegeven. Dan rest mij nog een woord van oprechte hulde te brengen aan onzen Oud-Presidentden tegenwoordigen Tweede Luitenant der Infanterie O -I. L. J. A. van Staveren onzen ouwen getrouwen Jacobdie gedurende drie jaren zijn beste krachten aan onze vereeniging heeft gewijd, waarvan hij er twee als President aan 't hoofd van Stikum heeft gestaan. We kunnen gerust zeggen: »Stikum was Jacob, en Jacob was Stikum Zeer zeker is het voor Stikum een heel verlies nu jij bent heengegaan, Jacob, we kunnen je zoo noode missen. Wees er van overtuigd, dat wij je niet licht zullen vergetenjij hoort zoo tot die enkele menschen wier beeld men nog lang, héél lang in zich omdraagt. Ik dank je voor alles wat je voor ons geweest bent, voor alles wat je in 't belang der vereeniging hebt gedaan; ik dank je tevens hartelijk voor het afstaan van je portret, dat in dezen almanak niet alleen den leden van Stikummaar tevens het heele corps een steeds blijvende herinnering zal zijn aan den vroolijken tijd, toen jij, als Mr. Joliboy, je dirigeerstaf zwaaide. Het ga je goed daar in 't verre Insulindel Ik wensch je van harte het beste in je verdere militaire loopbaan, en hoop, dat je, wat het leven je ook brengen moge, steeds met genoegen zult terugdenken aan het grijze Kilacadmon en zijn trouwe kasteel bewoners, met wie je langeren of korteren tijd lief en leed in 't cadettenleven hebt gedeeld. Als afscheid bieden je oude Stikumgenooten je het Eere-Voorzitterschap aan van onze vereeniging, in de

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1910 | | pagina 98