CXXI kreeg drie. herretjesdaardoor een beetje, hoop - goede voornemens en dan toch nog- zakken, Poeloe jongen, we hadden je zoo graag in ons jaar ge houden, maar Allah (toehan met een h) had het blijkbaar anders beschikt. Maar het hoofd boven water hoor, de grondslagen komen er op zoo'n manier in ieder geval goed in en de rest komt in de hoogere rangen wel terecht. Dat we J.die een beetje zoogenaamde pech met z'n offlciersèxamen gehad had, met vreugde in de gelederen ontvingen,- zal. zeker wel niemand ver wonderen. De goede geest in ons I', waar het vorige jaar verslag reeds zoo hoog van opgaf, is- er intusschen zeer zeker niet op achteruitgegaan,, heuscli niet, hoor! I'll was een klas, dat was algemeen bekend waar eenheid in zat en dieook wel een beetje in de geur stond, hetgeen we wel liet beste merkten, als zij iets uitgehaald haddat minder in den haak was: blanco tactiek-repetities en menigvuldige audiënties op zaaltje 25 doen er heusch geen goed aan. Maar ach, als je wat op je kerfstok hebt, dan heb-je ook weer wat goed te maken, dat is ook wel amusant. En dat heeft I'n toch ook altijd getracht te doenj Eenheid was erDaardoor kregen we gezelligheid in de klas, je vost samen wat (bijna heel I'n had me toch studievoorrechtenen je haalt samen een. bak uit. I'b had verder altijd liet eerste bod op de marktartikeltjes van de Poot-songwaarvan de buldogmessen van het beroemde merkje tip-top altijd zeer in den smaak van hetpubliek, vielen.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1911 | | pagina 127