CLXXlIf alsof zij de macht over het leder verloren hadden waardoor wij met een eenigszins geflatteerde over winning van 40 het veld verlieten. Ook Frisia hetwelk niet gedraald had na onze uitdaging de Zuiderzee over te stekenmoest met een nederlaag van 48 den terugtocht aanvaarden. Vooral aan de laatste twee matches is het te danken, dat menig voor voetbal laksch collegameer belang in de club en het spel begon te stellen, ja zelfs fanatiek werd en dit door luide aanmoedigingskreten langs het lijntje toonde. De laatste match vóór het Kerstverlof eindigde met een 2—1-overwinning op V.V.A.. Toen allen met Kerstmis naar huis gingen, was elke speler vervuld van de gedachte, nog meer lauweren op voetbalgebied te zullen behalenmaar toen zij na het verlof terugkeerden en hun eerste nieuwe match speeldenscheen het alsof kwantiteit en kwaliteit van hun spel gedaald warenwant van toen af werd nederlaag op nederlaag geleden. Nadat aan eene uitnoodiging van H. F. 0. gevolg was gegeven en de spelers een recht genoeglijken dag in de oude Spaarnestad doorgebracht hadden, klonk des avonds in de cantine de treurmare: „verloren met 5—1". Hier dient echter opgemerkt te wordendat H. F. C. haar elftal danig had ver sterkt en dat het glibberige groote veld aan de Onzen een grooten hinderpaal bood. Het tweede elftal van de Adelborsten bracht ons kort daarop een bezoek, bij welke gelegenheid niet alleen den spelers, doch ook allen overigen clubledendoor een uitgebreid menüeen genoeg-

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1911 | | pagina 179