CLXXIV lijke maaltijd werd verschaft waarbij een glas wijn voor de goede stemming zorgde. De match liep helaas voor ons minder vroolijk af door een nederlaag van 71. Ten slotte aanvaardden tien spelers de reis naar het noorden om Prisia revanche te geven. Daar verscheidene eerste-elftal spelers door straf ver hinderd waren, leden de nu uitgezondenen, ondanks hun fanatiek speleen misschien wel eenigszins onverdiende nederlaag van 62. Nog één keer werd een match gespeeld, welke diende om de lachspieren der omstanders in be weging te brengen. Het was nl. op den Zondag, volgend op het op 28 April gehouden Assaut, dat een gecostumeerde voetbalwedstrijd teneinde de rij der feestelijkheden te besluiten op het ver kleinde veld gehouden werd. Een dameselftal zou den strijd aanbinden tegen een heerenelftal en de tallooze bokkesprongen zoowel als de ongeloof lijkste parodieën op voetbalgebieddeden de toeschouwers van tijd tot tijd in een homerisch gelach uitbarsten, waartusschen menig fijn stem metje gehoord werd. Ten slotte zegevierde het sterkere geslachten de laatste match van f den cursus, doch nog niet van het jaar, was ge speeld. Op 29 Juli trok ons elftal naar het voetbal terrein „Houtrust" om daar aan de militaire wedstrijden, uitgeschreven door den Bond voor Lichamelijke Opvoeding mede te doen. Doch ook hier moesten wij zonder prijs het kampveld ver laten, daar het uit Kampen gezonden elftal, van Quick ons het onderspit deed delven met 10.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1911 | | pagina 180