XCIV er worden door de schermers, die een dag vóór het Kerstverlof op de M. S. S. B. hun krachten zouden toonen. En het is misschien wel een beetje brutaal om het te zeggenmaar het is de waarheid de „Algemeene" toonde zich hier een slokop. Wisselbeker, le korpsprijs degen, le laat me uitscheiden, het wordt te fraai, en het staat trouwens niet netjes, bescheidenheid is het ken merk van eenvoud. En eenvoudig moeten we blijven. Nogmaals had onze vereeniging succes, en nu in Februari. Reuzen-fuif van de K. O. S. B. in den Haag. Echerm wedstrijden voor de leer lingen van Mil. Onderwijs, eereavond gevolgd door een bal, en logies in de kazerne van de Grena diers en Jagers. Wat hebben wij een pret gehad, en vooral in ons logies, met zijn veertienen in één kamer, reuzen balken boven je hoofd, kribben met „paardeharen" stroozakken en toebehooren, 4 oppassers, die onzichtbaar waren en bleven, enkele waschblikkcn en kittenolme wasserlekker eten, lekker ontbijt lekker dit en lekker dat. Leuk, zoo'n logies iu die kazerne, maar de fuif zelf, die was „voor mekaar". We hebben allen veel gezien en genoten. Jammer, dat we op een Vrijdag-avond met den laatsten trein naar huis moesten. De werkers vertelden in de daarop vol gende dagen van niets andersdan van mooie unifor men van buitenlandsche officieren, van onderoffi cieren, leden van een vereeniging uit Maastricht, die dachten, dat ze bevallige jonge dames waren en een „gracieuse" kermisdans uitvoerden, met kransen van bloemen, een dans, waarvan de duur

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1914 | | pagina 104