LXXXVII hebben neergeslagen en binnen in zich hebben hooren spreken een stem van stil verwijt 't Is waar, het is voor een club, waarvan jaar lijks een derde deel van het aantal leden door nieuwe vervangen wordt, geen gemakkelijke taak steeds een eervolle positie onder haar zusterver- eenigingen in te blijven nemen, maardat binnen de muren van ons gebouw, waar toch een twee a driehonderdtal physiek gunstig beoordeelde jonge mannen zijn gehuisvest, geen elf personen aanwezig zouden zijn, in staat om den goeden naam, die de K. M. A. op voetbalgebied bezit, hoog te houdenis ietsdat wijdie alles van dichtbij hebben bezien, die getracht hebben den wagen in het goede spoor te leiden en te houden, die het récht hebben een oordeel uit te spreken (zij het ook dat wij het schoorvoetend doen) niet kunnen niet willen beamen. Yelocitas speelde bekerwedstrijden; Velocitas moest na loting uitkomen tegen Y. T. O. (een Ylaardingsche Bde klasser). Dank zij het feit, dat op de reis eenige enthousiasten, die als supporter mee wilden gaan, opgepikt werden aan het station te Rotterdam, kwamen ook werkelijk elf voet ballers maar van welk gehalte binnen de witte lijnen. Resultaat: een smadelijke nederlaag. Yelocitas speelde o. a. in den Haag tegen Quick I. Tien minuten voor tijd is de stand 20 voor onze vereeniging. Einde: toch nog een 32 neder laag. Spreken deze weinige regels niet beter dan ellenlange kolommen? Maar de regel had ook uitzonderingen!

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1914 | | pagina 97