LXXIII van de geschiedenis der scherinsportbrugoefenin- gen, Sempre Crescendo en tot besluit marmergroepen. Vooral de negerliedjes waren eenig, niet zoo zeer door hun inhoud als wel door de meesterlijke ver tolking, waarvoor Mazalini alle eer toekomt. Herinnert gij u nog: „Je connais une De historische ontwikkeling der schermspoit maakte, wat costumes en uitvoering betrof, een aange- namen indruk. Het slotgedeelte, de partij lange en korte stokgaf stof tot lachenmaar het geheel bewees, dat er groote zorg besteed was aan in- studeeiing en uitvoering en hier werkelijk de levensgeschiedenis van het schermen werd geboden. Een woord van hulde aan den kapitein Scharroo, die er heel wat vrije uurtjes aan opgeofferd heeft. Dat het bal, dat den avond besloot, zeergeami- neerd waslaat zich verstaanin ieder verslag van een feestavond is het bal zeer geamineerd, maar dit keer bleek Concordia te klein voor de vele danslustigen. Gelukkig dat het den volgenden dag later reveille was dan het tableau aangaf, anders was die dag voor velen één geeuw geweest. In de ochtenduren trokken wij met vaandel en eigen muziek uit. Ja, eigen muziekwant dit jaar was het „uitrukkend" ontwaakt en schetterde het weer zijn tonen voor het marcheerende cadetten- corps uit. Lustig werden de straathandjes gepla- ceerd, alsof er geen feestdag achter ons lag. De Kermesse in de loods met zijn champagne- bar was heel gezellig en natuurlijk werd er flink gedanst,

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1915 | | pagina 81