JAARVERSLAG Cadetten Voetbal-Vereeniging ,,C. F. C. Tot aller spijt heeft er in den Almanak van 1916 geen jaar verslag der Voetbalvereeniging gestaan, zoodat velen het bestaan dier club zelfs onbekend was. Op mij rust nu de aangename plicht een overzicht te geven van het afgeloopen cursusjaar 1915—'16. Het seizoen begon al heel ontmoedigend, want een wedstrijd tegen de Adelborsten werd telkens en telkens uitgesteld. Toen zou er in het strijdperk getreden worden tegen onze zustervereeniging „Velocitas", en nog wel tegen het „eerste". Het C.S.-elftal was er vol van en trainde flink, om geen al te beroerd figuur te slaan, doch mis, ook van deze ontmoe ting kwam niets. Wat een pech Hier en daar werden onte vreden stemmen gehoord, en zelfs liepen enkele lui over naar „Alcmaria", nog wel onzen doodsvijand. Dit was een treurig verschijnsel en zeer was 't te betreuren, dat een bestuurslid hierin voorging. Er zou namelijk te weinig moeite door het be stuur gedaan zijn, om wedstrijden te organiseeren, doch 't tegen deel is waar, er is heel wat gecorrespondeerd, evenwel zonder resultaat. Langzamerhand kwam er toch weer leven in er werd gespeeld tegen „Alcmaria" waartegen we 't echter aflegden, maar eemge weken later kwam „Alcmaria" met vijf invallers op ons terrein tegen het tweede elftal uit, dat gesteund werd door slechts drie eerste elftalspelers en wisten we een overwinning te behalen, wonder boven wonder, van 3 2. Bravo! 117

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1917 | | pagina 149