28 W. F. Batenburg, Gep. Majoor der Genie TV.-/. L., Directeur der Lithographie. Officieren ingedeeld bij de Cadettencompagnieën. Jhr. H. P. van der Mieden (E. V.), (Bk. 12), (20), Kapitein der Infanterie, commandant der 1ste compagnie, belast met het toezicht op de diensten van inwendigen en huishoudelijken aard, tevens commandant der compagnie oppassers. J. S. Metz, (20), Kapitein der Infanterie, commandant der 2de compagnie, belast met het onderwijs in de infanterie-exercitiën, de dienst- en exercitiereglementen en dienstvoorschriften der infanterie, voorschriften, de dienstcorrespondentie, de militaire administratie en het schijfschieten, benevens het toezicht op de lichaamsoefeningen. L. P. Sormani, (Bk. 21), lste Luit. der Infant. 1 ste Compagnie. G. A. A. von Raesfeld Meijer (Bk. 21), lste Luit. der Infant. N.-I.L. lste Compagnie. T. J. Reeser, lste Luit. der Infie. 1ste Compagnie. G. W. C. B. Geel, J. J. van der Valk, 2de A. A. D. Bouwhof, (Bk. 21), lste Luit. der Infie. N.-I.L. 2de Compagnie. A. Q. H. Dijxhoorn, lste Luit. der Infie. 2de Compagnie. Hoofden van Onderwijs. G. de Josselin de Jong, (25), Hoogleeraar, voor de wis-, natuur- en scheikunde. (Geeft les in mechanica, waarschijnlijkheidsrekening en hoogere meetkunde). H. Rooseboom, Kapitein der Infanterie, voor de algemeene tactiek, de strategie en de krijgsgeschiedenis, het militair strafrecht, de oorlogsgebruiken, de militaire aardrijkskunde, (behalve die van

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1917 | | pagina 46