29 Nederlandsch-Indiëhet theoretisch en practisch onderricht in den velddienst met uitzondering van dat aan de cadetten der cavalerie hier te lande zoomede voor het teekenen voor de cadetten der infanterie en cavalerie. (Geeft les in tactische oefeningen op de kaart, strategie en kdjgsgeschiedems.) J. G. Pabst, (20), Ritmeester der Cavalerie, voor de rij- en af- richtingskunst, de paardenkennis en het paardrijden, het ge deelte der tactiek, meer in het bijzonder betrekking hebbende op de cavalerie, het theoretisch en practisch onderricht in den velddienst aan de cadetten der cavalerie hier te lande, de reglementen, de exercitiën en bijzondere oefeningen voor dat wapen. (Geeft les in paardrijden, cavalene-taktiek en rij- en africh- tingskunst.) H. J. A. Feber, (25), Majoor der Artillerie, voor de artillerie wetenschap in haar vollen omvangvoorts zooveel de cadetten der artillerie betreft de reglementen, voorschriften, exercitiën en practische oefeningen voor dat wapen, benevens het recht lijnig en het topographisch teekenen. (Geeft les in de artillerie-wetenschap.) J. C. Cramwinckel, (15), Kapitein der Genie, voor de genie wetenschap in haar vollen omvang daaronder de toegepaste mechanica en de geodesie, zoomede het landmeten en water passen begrepen de daarmede verband houdende practische oefeningen, benevens het rechtlijnig en het topographisch tee kenen voor de cadetten der genie. (Geeft les in versterkingskunst, hydrographie en teekenen.) Officieren-Leeraren. A. J. P. Zonnevijlle, Kapitein der Infanterie, in tactiek, strategie, voorschrift velddienst en tactische oefeningen op de kaart. J. H. Fruijt van Flertog, Kapitein der Infanterie, in tactiek, strategie, en krijgsgeschiedenis, voorschrift velddienst en teekenen.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1917 | | pagina 47