Jhr. J. T. Alting von Geusau, Kapitein der Artillerie, in tactische oefeningen op de kaart, tactiek, oorlogsgebruiken en teekenen. 30 L. C. Prey, Kapitein der Infanterie, in tactische oefeningen op de kaart, militaire aardrijkskunde, tactiek en voorschrift velddienst. J. C. C. Nijland, Iste-Luit. der Infanterie, in tactische oefeningen op de kaart, militaire aardrijkskunde en tactiek. F. Kroon, Iste-Luit. der Infanterie N.-I. L., in tactische oefe ningen op de kaart, tactiek, strategie en krijgsgeschiedenis, en voorschrift velddienst. D. K. Schrek, Iste-Luit. der Infanterie N.-I. L., in tactische oefeningen op de kaart, tactiek, strategie en krijgsgeschiedenis, en voorschrift velddienst. W. J. Jeltes, Ritmeester der Cavalerie, in paardrijden, reglementen en voorschrift velddienst. J. J. M. de Waal, Iste-Luit. der Cavalerie, in paardrijden, regle menten en voorschrift velddienst. H. F. M. Baron van Voorst tot Voorst, (B. M. K. 2), Iste-Luit. der Cavalerie, in paardrijden, reglementen en voorschrift velddienst. H. F. H. C. C. A. von Freijtag Drabbe, Iste-Luit. der Artillerie, in artillerie-wetenschap, reglementen en teekenen. J. W. Butner, Iste-Luit. der Artillerie, in artillerie-wetenschap en reglementen. A. H. Schimmel, Iste-Luit. der Artillerie, in paardrijden en regle menten. H. W. Tilanus, Iste-Luit. der Artillerie, in artillerie-wetenschap, reglementen en teekenen. J. H. C. Smeltzer, ste-Luit. der Artillerie, in artillerie-wetenschap, reglementen en teekenen. T. Ziedses des Plantes, Iste-Luit. der Artillerie, in artillerie wetenschap, reglementen en teekenen. H. W. Heijman, Iste-Luit. der Artillerie, in artillerie-wetenschap, reglementen, teekenen en laboreeren.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1917 | | pagina 48