nemers aan de verplichte marschen werden door het Corps op gewacht nabij het Mastbosch Hotel en met de muziek aan het hoofd ging de troep naar de Academie terug. Wat duurde dat half uurtje lang en wat waren de straatsteenen toen hard de muziek speelde menig blarenwalsje Het leed was evenwel geleden en de resultaten waren heel goed. Eigenoefeningstijd en examen gingen vlug voorbij en half September was de Academie uitgestorven. Verlofsidyllen Wo steht es denn geschrieben, man soli nur einmal lieben? De vier weken waren voorbijgegaan, voordat men het wist en op den 16en October telde de K. M. A. weer zijn drie studiejaren. De Academie zou op den ouden voet worden voortgezet hierover echter meer in den volgenden almanak. Voordat ik echter deze opsomming van feiten en gebeurtenissen eindig, wil ik nog een speciaal woord richten tot de volgende corpsvereenigingen, n.l. „Velocitas" en „Sociëteit „Velocitas", vele opwindende Zondagmiddagen hebt ge ons bezorgd. Veel succes hebt ge niet gehad laat den moed echter niet zakken flink oefenen en tracht het volgende seizoen boven aan het competitiehjstje te staan. Denk aan mogelijke kampioens wedstrijden en daaraan verbonden gevolgen. Zelfs het pogen is edel „Soosbestuurin één adem moet ik Stikum hierbij noemen maak er van, wat er van te maken is. Hooge eischen worden met gesteld aan de opvoeringen, gezelligheid is hoofdzaak. Laat van onzen kant de waardeering niet uitblijven door ons ijverige bezoekers te toonen en vooral de Stikumavonden steeds bij te wonen. De begrooting voor het volgende jaar doet ons het streven van het Bestuur zien om de Soos te doen bloeien. Wat de andere vereenigingen betreft, hun wensch ik eveneens een succesvol jaar toe W. H. Breda, November 1916. 62

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1917 | | pagina 86