118 in Centraal doorgebracht, en zelfs zonder ongelukken, hoewel Sjoof af en toe sterk door den uitsmijtsmid werd gefixeerd. Om goed in training te blijven speelden we na 't Kerstverlof nog een wedstrijd tegen het Depót-elftal, dat we met 5—3 klopten, en eindelijk konden we tegen Alcmaria in 't veld komen, zij het dan ook met een zeer gehavend team, zoodat we jammerlijk verloren. Gelukkig hield ons 2dede week daarop, onzen naam hoog, door het 2de Alcmaria met 6—1 te verslaan. Onze hulde aan het kranige tweede, waarvan vooral de voorhoede het hare tot deze rehabilitatie bijdroeg. Na Paschen bracht het lot ons wederom tegen Alcmaria in t veld; we hadden n.l. van deze vereeniging een uitnoodiging voor haar seriewedstrijden gekregen en geaccepteerd en de loting wees als eerste tegenstander de gastheeren aan. We konden volledig verschijnen en hard is er dien dag gewerkt, door beide partijen. Het einde was, zelfs na verlenging 0 0, waaruit blijkt dat beide partijen elkaar niets toegaven. Bij de loting raadde onze captain mis en stelde Alcmaria in staat, den 1stcn prijs te behalen. Niet ontmoe digd sloeg ons lste den volgenden Zondag Z. V. V. met 1 0 en sleepte daarmee den 3dcn prijs, alsmede dien voor 't beste doelgemiddelde, in de wacht. Daarna kwamen al gauw de overgangsexamens in zicht, daasde men met geleerde boeken rond en werd de edele voetbalsport vergeten. Alleen werd nog met veel moeite een programma voor de klasse wedstrijden in elkaar gezet, waarbij, tegen alle ver wachting in, II B als maar op z'n kop kreeg en II A, door taai volhouden den 1stcn en I A den 2den prijs verwierf. Zoo eindigde voor onze vereeniging het seizoen, waarover we over 't geheel genomen, zeer tevreden kunnen zijn, ai hebben wij het dien eenen keer zoo jammerlijk tegen Alcmaria verloren. Ik hoop, dat het C. F. C., dat we achtergelaten hebben, al zijn krachten zal inspannen, om deze nederlaag te wreken en dat het even prettige wedstrijden te wachten staan, als wij dit jaar gespeeld hebben. Het Bestuur.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1918 | | pagina 140