X zonden teekening kon waarborgen. We Kopen dat de wel opge nomen, werkelijk zeer verdienstelijke teekemngen in zwart, het gemis in dezen jaargang van een kleurenplaat voldoende zullen vergoeden. Professor de Josselin de Jong, was zoo welwillend, ons het bijschrift bij het portret van den majoor Feber te verschaffen de kapitein Jhr. Alting von Geusau verstrekte ons het „in memo- riam" over onzen ouden „leeraar en vriend" Thijs. De Almanak bevat dit jaar, ook voor velen, die reeds lang de Academie verlieten, eene verrassing. Indachtig het versje: Marietje Rijken welbekend, Bij al de reünisten, zijn wij er van overtuigd, dat dit keer ons jaarboekje ook ingezien zal worden door onze vaders, en door nog anderen dan zij wellicht. Helaas moesten wij ook dit jaar van een onzer kameraden het portret opnemen wij allen weten wat dat zegt. Uit de weinige maar gevoelvolle woorden, door een der vrienden van Van Meeteren, bij diens portret geschreven, blijkt, dat hij nog niet vergeten is in zijn kring. Wij zijn velen dank verschuldigd buiten enkelen hadden wij het niet kunnen stellen. Eenigen echter verzochten ons, hunne namen niet te noemen, daarom noemen we niemand allen die ons hielpen, lezen hieruit onzen oprechten dank. Ten slotte, een woord aan de nieuwe redactie. Mochten wij slagen, mocht de moeite van velen beloond wor den, dan krijgt gij een vol jaar tot voorbereidingbesteedt dit goed, dan hebt ge den tijd dan slaagt gij zeker wij kunnen nog slechts hopen. 14 Dec. 1 7. De Redactie.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1918 | | pagina 16