30 Jhr. J. T. Alting von Geusau, (13), Kapitein der Artillerie, in tactische oefeningen op de kaart, tactiek, oorlogsgebruiken en teekenen. J. C. C. Nijland, Iste-Luit. der Infanterie, in tactische oefeningen op de kaart, militaire aardrijkskunde en tactiek. A. Q. H. Dijxhoorn, Iste-Luit. der Infanterie, in tactiek, strategie, voorschrift velddienst en tactische oefeningen op de kaart. F. Kroon, Iste-Luit. der Infanterie TV.-/. L., in tactische oefe ningen op de kaart, tactiek, strategie en krijgsgeschiedenis, en voorschrift velddienst. D. K. Schrek, Iste-Luit. der Infanterie N.-I. L., in tactische oefeningen op de kaart, tactiek, strategie en krijgsgeschiedenis, en voorschrift velddienst. J. J. M. de Waal, Iste-Luit. der Cavalerie, in paardrijden, regle menten en voorschrift velddienst. H. F. M. Baron van Voorst tot Voorst, (B. M. K. 2), Iste-Luit. der Cavalerie, in paardrijden, reglementen en voorschrift velddienst. F. E. Everwijn Lange, Iste-Luit. der Cavalerie, in paardrijden, reglementen en voorschrift velddienst. H. F. H. C. C. A. von Freijtag Drabbe, Kapitein der Artillerie, in artillerie-wetenschap, reglementen en teekenen. J. W. Butner, Iste-Luit. der Artillerie, in artillerie-wetenschap en reglementen. A. H. Schimmel, Iste-Luit. der Artillerie, in paardrijden en regle menten. H. W. Tilanus, Iste-Luit. der Artillerie, in artillerie-wetenschap, reglementen en teekenen. J. H. C. Smeltzer, Iste-Luit. der Artillerie, in artillerie-wetenschap, reglementen en teekenen. G. Fabius, Iste-Luit. der Artillerie, in artillerie-wetenschap, reglementen en teekenen.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1918 | | pagina 46