JAARVERSLAG 1917-1918. De 1ste Luitenant der Cavalerie, F. F. Ever wijn Lange. De 1ste Luitenant der InfanterieH. L. Warnier. De lste Luitenant der Infanterie, T. J. Reeser. De lste Luitenant der Infanterie N.-I. L., D. K. Schrek. De lste Luitenant der Artillerie, J. H. A. Krediet. De lste Luitenant der Infanterie, A. Q. H. Dijxhoorn. De lste Luitenant der Artillerie, H. W. Heyman. De 2de Luitenant der Infanterie, F. H. A. van Langen. De 2de Luitenant der Artillerie, J. D. Schepers. De hoop, door Berti in het vorig jaarverslag uitgesproken, dat Sempre meer van zich zou laten hooren, is ten deele vervuld geworden, waaruit volgt dat met meer animo de repetitiedagen moeten bezocht worden. Op St. Nicolaasavond werd op de cantine een goed geslaagde uitvoering gegeven. Ook nog in Maart, nadat door omstandig heden, deze uitvoering steeds was uitgesteld. Voor de studie trad Tersteege als dirigent af en nam Carp de leiding op zich. Op 30 April werd samen met „Stikum" in Concordia een liefdadigheidsuitvoering gegeven, welke een goed verloop had. De pogingen, om het eigen blaasje weer in eere te herstellen, hadden niet het gewenschte resultaat. Met het aftreden van het oude bestuur, trad ook Carp af als dirigent en nam Gerharz de benoeming als zoodanig aan. Met het 90-jarig bestaan van de Academie voor oogen, is nog meer fanatisme van de leden noodzakelijk, opdat Sempre kan bijdragen tot het doen slagen van dien feestdag. B. 84

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1919 | | pagina 104