om lid of donateur te worden. Nu men niet meer die bezwaren had bij het uitbrengen van de booten, werd er ook meer gebruik van gemaakt. In den loop van het jaar bedankte de luitenant Schrek als beschermheer. Van deze gelegenheid maken we thans gebruik om den luitenant te danken voor de hulp en den steun aan de vereeniging verleend. "We behoeven slechts even te herinneren aan alles, wat door onzen oud-beschermheer werd gedaan tijdens de inrichting van het nieuwe bootenhuis. De luitenant Warnier was zoo bereidwillig het beschermheerschap op zich te nemen. In den korten tijd, dat hij als zoodanig optrad, heeft hij ons steeds krachtig geleid en gesteund en door zijn onvermoeiden ijver een voorbeeld gegeven, hoe we voor den bloei onzer ver eeniging moeten zorgen en werken. Dank zij de medewerking van het Academiebestuur waren wij in staat om tusschen den middag de nieuwe leden te leeren roeien. De stijl werd hierdoor over het algemeen zeer verbeterd. Hun, die bereid waren hiervoor hun tijd te geven komt daarvoor zeker een woord van dank toe. Door de hulp van den Kapitein Dudok van Heel kunnen we er nu aan beginnen te denken om het volgend jaar eens op een wedstrijd uit te komen. Door zijn tusschenkomst toch kregen we in het voorjaar een raceboot en kortelings mede door den finan- cieelen steun van vele belangstellenden in de roeisport nog een gladde vier en gladde twee in het bootenhuis. Mr. F. E. Pels Rijcken was zoo welwillend zich bereid te verklaren eenige lui te trainen, welk aanbod door ons natuurlijk dankbaar werd aanvaard. Aan U, leden van de Cadetten Roei-Vereeniging, een woord van opwekking om veel en geregeld gebruik te maken van onze goede booten. Toont op de komende wedstrijden, dat gij de hulp en steun aan onze vereeniging verleend in alle opzichten waardig zijt. Het Bestuur. 89

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1919 | | pagina 109