JAARVERSLAG 1917-1918. Het afgeloopen seizoen voor C. F. C. is er een geweest, dat ons lang heugen zal. Buitengewoon veel wedstrijden zijn er, dank zij de animo bij alle leden, gehouden en bijna iederen Zondag werd er gespeeld. Reeds direct in 't begin werd er begonnen met trainen voor den eersten grooten wedstrijd tegen Alcmaria Victrix, om de zilveren medaille van den burgemeester. Den 18en November zou de titanenkamp plaats hebben. Vol moed trokken we er heen en hebben in anderhalf uur tijd een gelijkspel geforceerd, (1—1) waarmee we, volgens afspraak, het kostbare kleinood in de wacht sleepten. Even zij gememoreerd, dat het geheele corps ter aanmoediging aanwezig was en na afloop het elftal een hartelijke ovatie gebracht werd. De gebruikelijke O. J. Baren wedstrijd eindigde in een 4 0 overwinning voor 't «O. J. Toch leverde 't J. J. zeer goede krachten. Met lust werd Zondag op Zondag de eene compagnie na de andere geslacht en van de ettelijke wedstrijden tegen Depót V gespeeld werd geen enkele verloren. Een bijzonder leuke wedstrijd werd gespeeld tegen de Amsterdamsche studenten, die (natuurlijk) in een gelijkspel ein digde (2—2). Intusschen kwam de tijd voor de seriewedstrijden van Alcmaria, waar we evenals vorige jaren weer genoodigd werden. Het lot wees ons aan, om D. E. C. te ontmoeten en veel werd er van dezen wedstrijd verwacht, temeer daar op Hemelvaartsdag (4 dagen voor de seriewedstrijden) met een zeer onvolledig elftal van C. F. C. tegen Alcmaria een gelijkspel geforceerd was, ter wijl Alcmaria toen slechts er de laatste minuut de gelijkmakende goal scoorde 1 1 Maar helaas de dag kwam, regen en nog eens regen, een 118

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1919 | | pagina 140