glad terrein speelde ons parten, een invaller doelverdediger, een goede schutter uit de voorhoede werd gemist en de nederlaag was ons beschoren (0 2). Na dien werd het terrein (het eens zoo mooie veld van C. F. C.) door den Officier van Gezondheid voor verder voetbal ongeschikt verklaard zoodat we zonder terrein zaten. Gelukkig was Alcmaria zoo vriendelijk ons het terrein aan de Sandersloot af te staan voor oefening en zoodoende konden we nog enkele wedstrijden spelen o.a. tegen een H. B. S. Handelsschool comb. (11 Hierbij brengen we Alcmaria nogmaals dank voor het zeer sportieve standpunt door het bestuur ingenomen. Bij het 20-jarig bestaan van Alcmaria werd door de C. F. C. een lauwerkrans aangeboden aan het elftal, wat blijkbaar zeer de verhouding ten goede gedaan heeft. C. F. C. II- speelde nog een goeden wedstrijd tegen Alcma ria II en won met 4—1. De klassematches werden na afloop van enkele wedstrijden gestaakt, wegens afkeuring van het terrein. Genoeg zij te weten, dat IIA en IF resp. I" en IA met 6 0 en 70 versloegen en tegen elkaar de puntjes deelden (0 0). Zoo langzamerhand liep het seizoen ten einde en wil ik nog enkele cijfers noemen. C. F. C. speelde 23 wedstrijden; won 13, speelde 3 gelijk en verloor er 3. Het bepaalde 63 doelpunten, kreeg er 34 tegen en speelde aldus met een gem. van 1,50. We kunnen dus zeer tevreden zijn over 't afgeloopen seizoen en hopen dat een nieuw terrein zoo gauw mogelijk, klaar mag zijn en dat C. F. C. steeds zal blijven de fair-spelende club van altijd. Laten alle leden hunne beste krachten steeds blijven wijden aan C. F. C. en het hoog helpen houden. Het kan, en dus moet het. Good luck C. F. C. HET BESTUUR. 119

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1919 | | pagina 141