JAARVERSLAG 1917-1918. 126 Als we een blik werpen op de verrichtingen van de fotografen club in het afgeloopen jaar, dan treft het ons, dat de resultaten, alhoewel dikwijls al te zeer miskend, toch niet zoo schitterend zijn, als die van 't vorige jaar. Waar wij eigenlijk opgescheept werden met werk, dat wij niet op ons hadden genomen, maar dat vorige jaar niet af was gekomen de albums is het niet te verwonderen, dat het gewone werk voor het corps er onder geleden heeft. Daar komen dan nog verschillende omstandigheden bij o.a. te weinig activiteit van het bestuur, waardoor slordigheid en verkwisting der leden ook niet werd tegengegaan. Door 't weinig actief zijn van de meesten, was het ook niet doenlijk voor de enkelingen, die wel actief waren, om van de, toch talrijke genomen foto's voor iedereen afdrukken te maken. Verder heeft zich nog iets eigenaardigs voor gedaan in den loop van het jaar 1917; we kregen n.l. op een gegeven oogen- blik te veel geld in kas! Wat tengevolge had, dat we ditover- droegen aan de corpskas. Het corps had trouwens hard geld noodig met t oog op de, toen in het vooruitzicht zijnde Paaschfuif. Ook ons aandeel in de corpscontributie werd tot de helft be perkt, waarvan de andere helft ook ten bate van de genoemde fuif zou komen. Wij hopen verder, dat later, menig collega, een blik werpende in zijn fotoalbum indien hij zulks heeft aangelegd zal herinnerd worden aan de zonnige dagen op de C. S. dat dus de, in het jaar 1917—1918 genomen kieken een blijvende en aangename herinnering mogen zijn voor de oud-C, S

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1919 | | pagina 148