30 Officieren-Leeraren. J. H. Fruijt van Hertog, (13), Kapitein der Infanterie, in tactiek, strategie en krijgsgeschiedenis, voorschrift velddienst en teekenen. L. C. Preij, (13), Kapitein der Infanterie, in tactiek, strategie en krijgsgeschiedenis, tactische oefeningen op de kaart, oorlogs- gebruiken en teekenen. H. C. G. Baron van Lawick, Iste-Luit. der Cavalerie, in tactische oefeningen op de kaart, tactiek, oorlogsgebruiken en teekenen. L. J. Schmidt, Iste-Luit. der Infanterie, in strategie en krijgs geschiedenis, tactische oefeningen op de kaart, militaire aardrijks kunde en tactiek. A. Q. H. Dijxhoorn, Iste-Luit. der Infanterie, in tactiek, strategie, voorschrift velddienst en tactische oefeningen op de kaart. J. W. Klaij, (Bk. 18), Kapitein der Infanterie N.-I. L., in tactische oefeningen op de kaart, tactiek, strategie en krijgsgeschiedenis en voorschrift velddienst. D. K. Schrek, Iste-Luit. der Infanterie N.-I. L., in tactische oefeningen op de kaart, tactiek, strategie en krijgsgeschiedenis en voorschrift velddienst. J. J. M. de Waal, Ritmeester der Cavalerie, in paardrijden, reglementen en voorschrift velddienst. H. F. M. Baron van Voorst tot Voorst, (B. M. K. 2). Iste-Luit. der Cavalerie, in paardrijden, reglementen en voorschrift velddienst. F. E. Everwijn Lange, Iste-Luit. der Cavalerie, in paardrijden, reglementen en voorschrift velddienst. H. F. H. C. C. A. von Freijtag Drabbe, Kapitein der Artillerie, in artillerie-wetenschap, reglementen en teekenen. J. W. Butner, Kapitein der Artillerie, in artillerie-wetenschap en reglementen. J. C. van den Bent, Kapitein der Artillerie, in paardrijden en reglementen. o

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1919 | | pagina 48