Dit seizoen moet er vooral meer meegedongen worden om het zilveren kleinood. Een tochtje naar de Spartaburcht is wel de moeite waard. v. D. Dus op naar de Zilveren Voetbalwedstrijden! Het nieuwe seizoen '18/19 werd goed ingezet met een 4 0 overwinning op eigen terrein tegen Helmond. Dit hadden we meer te danken aan het slechte spel van onze zusterclub, dan aan het goede van onze mannetjes. Er moet bovendien meer fanatisme betoond worden en de spelers moeten in 't veld hun mond trachten te houden, alleen de captain maakt zijn op- en aanmerkingen. Met een beetje goeden wil kunnen we veel be reiken, al is het niet No. 1 of 2 van de ranglijst. Die plaatsjes zullen wel weggelegd zijn voor N. A. C. en Willem II. M. V. V. en Middelburg zijn evenwel niet te onderschatten tegenstanders. Meer wedstrijden van 't „eerste" zijn er niet te vermelden, daar het terrein in Venlo afgekeurd was. Ons „tweede" wist op dien regenachtigen Zondag een over winning te boeken op Dosko (4 0). Dit gaf tenminste weer eenige hoop. De week daarvoor werd leelijk verloren tegen Vlissingen met 91. Kom menschen de tanden op elkaar. Er moet dit seizoen meer bereikt worden, dan 't vorige ('t "tweede stond toen No. 2), en 't kan best. Dan moet er maar minder met verlof gegaan worden Spelers, toont U waardige nakomelingen van het eertijds zoo roemrijke Velocitas Dus steeds vol fanatisme en blijft trouw aan de club van 't zuiden Doet de blauw-witte kleuren steeds meer de sympathie verwerven van hare talrijke aanhangers. Stelt niet te leur Breda, 21-10-'18.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1919 | | pagina 91