Laat zoo iets dit seizoen niet meer voorkomen en „Velocitas" steeds volledig verschijnen. Het 2e elftal moest steeds te veel krachten afstaan aan het eerste, zoodat dit het er minder goed afbracht. Toch zijn daar van de resultaten ook bevredigend. Dit seizoen beter In de Philips-bekerwedstrijden brachten we het tot de demi finale, die met 20 verloren werd tegen Helmond. Dit seizoen is niet weer ingeschreven, als gevolg van het toch reeds altijd vergevorderde seizoen, waarin „Velocitas" spelen moet. Wel bestaat het plan, indien mogelijk, voor den „Holdert beker" in te schrijven. Het terrein werd aanmerkelijk verbeterd, waarvoor onzen oud-beschermheer, den len Luitenant Dijxhoorn, de meeste dank toekomt. Hij heeft krachtig gewerkt voor het tot stand- komen van deze verbeteringen en het is dan ook niet te veel gezegd, als wij op deze plaats den Luitenant Dijxhoorn dank zeggen voor den krachtigen steun, dien hij steeds aan „Velo citas" gegeven heeft. Als nieuwe beschermheer is opgetreden de 1e Luitenant Roest van Limburg, die het werk, door Luitenant Dijxhoorn begon nen, voortzette, zoodat we nu een behoorlijk terrein bezitten. Ook aan Luitenant Roest van Limburg is hier een woord van dank niet te veel. Wij hopen, dat hij nog lange jaren de be langen van „Velocitas" kan behartigen. Dank zij de nieuwe krachten is het seizoen 19191920 hoopvol begonnen. Moge het fanatisme steeds stijgen en de oude naam „Velo citas" nog steeds als een vrees over de zuidelijke velden klinken. Wij verwachten veel goeds. Aan de elftallen is de taak deze verwachting niet te beschamen. HET BESTUUR. 81

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1920 | | pagina 105