Doch het feit, dat wij gewonnen hebben, dat onze stijl zeer geroemd werd, danken wij aan onzen Coach, den Heer Pels Rijcken, die zoo welwillend was zijn weinigen vrijen tijd te besteden aan het trainen van onze raceploeg. Menigmaal heeft hij geloopen, zoo snel als geroeid werd, of gefietst over den hobbeligen weg langs de Mark, steeds fouten verbeterende in de roeiende ploeg. Hierbij onzen oprechten dank aan den oud-raceroeier De wedstrijdploeg bestond uitBoers (slag), van Boven (boeg) en Sandberg (stuurman). Van -Boven en Boers hebben inderdaad uitstekend werk verricht, waarvoor zij ook eiken dag hebben getraind, iets dat niet onderschat moet worden in tijden van repetities en examens. Hulde aan onze wakkere roeiers Met genoegen kunnen wij schrijven, dat onze vereeniging overal tegemoetkomend en belangstellend werd ontvangen. Op de Hollandiawedstrijden te Alphen a/d. Rijn wonnen wij de 1° prijs Juniores A en Juniores B; beide waren souvenirs van Delftsch aardewerk. Op de Amstel wedstrijden te Amsterdam werden gewonnen 16 prijs Juniores B en le prijs Seniores. 1e prijs Jun. B bestond uit 3 personeele medailles en een beker, uitgeloofd door den Neder- landschen Roeibond. I0 prijs Seniores bestond uit 3 personeele medailles en een gouden medaille, uitgeloofd door de Vereeniging ,,'t Koggeschip". Op dezen wedstrijd waren vele supporters aanwezig, die onze ploeg krachtig aangemoedigd hebben, en haar een grooten steun gaven. Op de wedstrijden van de Koninklijke Zeil- en Roeivereeniging won onze ploeg 1° prijs Juniores B en het Kampioenschap van Nederland tweeriemsgieken. Bovendien kregen de kranige roeiers direct na de finish een buitengewone attentie. Door Lnt. Warnier werd hun een krans aangeboden namens eenige Bredasche meisjes en Mathon ga? hun een krans namens het cadettenkorps. Dankbaar worden deze tropheeën in het bootenhuis 112

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1920 | | pagina 136