B. Werkzaamgesteld aan de Koninklijke Militaire Academie. Jhr. J. H. Roëll, Luitenant-Kolonel der Artillerie, Gouverneur. T. Reddingius, Officier van Gezondheid le klasse. P. H. Roukens, Kapitein der Militaire Administratie. W. van der Hout, Kapitein der Genie, Hoofd van Onderwijs. J. A. Battaerd, lste-Luit. der Artillerie, toegevoegd aan den Gouverneur. W. C. Roest van Limburg, lste-Luit. der Infanterie, Leeraar. W. Ridder van Rappard, lste-Luit. der Jagers, Leeraar. K. G. W. Baron van Wassenaer, lste-Luit. der Cavalerie, Leeraar. J. J. van Diepenbrugge, lste-Luit. der Cavalerie, Leeraar. J. Barendregt, lste-Luit. der ArtillerieLeeraar. A. V. M. J. M. Goulmy, lste-Luit. der Artïlleriey Leeraar. L. J. de Lagh, lste-Luit. der GenieLeeraar. L. P. J. Savalle, lste-Luit. der Cavalerie N. I. L., Leeraar. C. P. Brest van Kempen, lste-Luit. der Genie N. I. L., Leeraar. H. C. Kloppenburg, lste-Luit. der Infanteriebij de cadetten- compagnieën (tijdelijk). M. J. van der Boon, lste-Luit. der Infanterie, bij de cadet ten-compagnieën. W. Bodde, lste-Luit. der Infanterie K. I. L., bij de cadet ten-compagnieën (tijdelijk). L. H. van Oijen, lste-Luit der Infanterie N. 1. L., bij de cadetten-compagnieën. J. M. Pool, Reserve Kapitein der Artillerie, Leeraar. C. Eervol ontheven van hunne betrekking aan de Koninklijke Militaire Academie. J. W. P. van Hoogstraten, G ener aal-Majoor der Artillerie, Adjudant in Buitengewonen Dienst van Hare Majesteit de Koningin. A. C. ten Hove. Dirigeerend Officier van Gezondheid 3e klasse. J. C. Cramwinckel, Kapitein der Genie. 34

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1920 | | pagina 50