booten in Breda te doen herstellen. Ook zijn zorgen in Alphen zullen wij niet licht vergeten. Er werd aangevangen met de uitvoering van het door van Boven ontworpen plan voor een nieuw bootenhuis, dat bestemd is het racemateriaal te bergen, waaronder de nieuwe 8-riems- race-giek, welke wij, met het Bootenhuis, ten geschenke kregen van den Majoor Dudok van Heel. Wij betuigen bij dezen onze erkentelijkheid aan dit eerelid, dat de C. R. V. in staat stelt tot steeds grooteren bloei te komen. Ook den Heer Pels Rijcken, onzen onvermoeiden coach, zullen wij steeds in eere houdenwij noemden onze nieuwe gladde 8 naar hem, zijnde een klein bewijs van waardeering voor zijn arbeid. Op 1 Nov. zal de C. R. V. haar 15-jarig bestaan vieren, gepaard gaande met de opening van het nieuwe Bootenhuis. Laten wij eindigen met in herinnering te brengen de buiten gewone wijze, waarop de Eerste-Luitenant Roest van Limburg de taak, die hij als beschermheer der C. R. V. op zich nam, volbrengt. Zijn arbeid moge den buitenstaanders onbekend blijven, wij echter kunnen getuigen, welk een waarde zijn werk voor de C. R. V. heeft. De C. R. V. is in vollen bloei. Pakt aan dus, roeiers Onze naam mag niet tanen. Er is weer een 2-riems-race-giek voor ons in aanbouw. Alle race booten moeten in het strijdperk treden. Vroeg begonnen en dan doorgezet! Dan zal het oude Wil helmus op de komende wedstrijden weer klinken voor de win nende „Cadetten". 1 October 1920. HET BESTUUR. 82

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1921 | | pagina 102