JAARVERSLAG 1919-1920. van Tare!. Romswinckel. Klein. Stemfoort. Linck. van Baar van Slangenburgh. Feist. Groeneveld. Spoor. Het jaarverslag van verleden jaar eindigde met den wensch, dat allen, die van plan waren ons Cadettenbal in Den Haag te bezoeken, daar een genoegelijken avond zouden doorbrengen. Voorzeker konden wij na afloop constateeren, dat deze wensch vervuld was geworden, niettegenstaande de aanvallen van de Stedelijke Belasting, die ons dien avond heel wat moeilijk heden berokkend hebben en zelfs dreigden met schorsing van de feestelijkheid. Gelukkig, dat onze beschermheer zoo goed was voor ons in de bres te willen springen, zoodat het bal onge stoord kon doorgaan en de bestuursleden weer vrij konden adem halen. Zeker mogen wij dezen avond buitengewoon geslaagd noemen, zoodat wij niet bevreesd zijn, dat het op het a.s. Kerstbal (24 Dec. '20) aan belangstelling zal ontbreken. Deze datum is voor ons een traditioneele, want in de vorige incarnatie van „Quo Vadis?" werd ook steeds op den 24sten December een dansavond in Den Haag gehouden en in de jaren, dat er geen balvereeniging op de K. M. A. bestond, gaf het korps op dien dag een bal. Op de Academie teruggekeerd, werd besloten de sta tuten in dien geest te wijzigen, dat iedere cadet tot onze vereeniging zou kunnen toetreden, zoodat de financieele draag kracht van „Quo Vadis?" aanmerkelijk grooter werd. Aldus waren wij in staat, in samenwerking met de Tooneelclub 94

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1921 | | pagina 114