JAARVERSLAG C. F. C. 1919—1920. Ofschoon er weinig gespeeld is, kunnen we toch met vol doening terugzien op het afgeloopen seizoen. De overwinningen zijn niet zoo erg op den voorgrond getreden, daar de neder lagen dubbel zoo groot waren, b.v. een wedstrijd ten bate van het Weensche kind tegen „Alcmaria Victrix", welke niet 010 door ons werd verloren. Daarentegen werd het seizoen ingezet met een overwinning (3—2) op een combinatie van genoemd elftal. Verder werden gedurende het jaar ettelijke blikjes in de wacht gesleept. Een aansporing scheen voor de spelers wel noodig te zijn. Ten eerste werd twee keer een geanimeerde wedstrijd tegen de Adelborsten gespeeld, waarvan één in den Helder. De eerste eindigde met een gelijk spel n.l. 11 en deze werd door de vriendschappelijke en hartelijke ontvangst wel een van de ge zelligste, door ons gespeelde, wedstrijden. De tweede liep af met een 32 overwinning voor C. F. C., waardoor ieder der spelers een herinneringsmedaille kreeg, uitgeloofd door den beschermheer van A. V. V. bij diens vertrek. Naar aanleiding van deze twee ontmoetingen heeft een gecombineerd Adelborsten en Cadettenelftal op den Tweeden Kerstdag tegen H. V. V. (comb. I en II) gespeeld en een 43 overwinning bevochten. Verder werd nog tweemaal gewonnen van Go-Ahead waardoor het kastje met 2 medailles werd verrijkt. Tegen A. F. C. kon den wij het dit jaar niet bolwerken en verloren telkenmale, eens zelfs met 06. Twee onderlinge wedstrijden tusschen het O. J. en J. J. eindigden in het voordeel van het O. J. Dit jaar hebben we weer eens op het eigen terrein gespeeld, dat langen tijd onbruikbaar had gelegen. Wij hopen dat dit een aansporing voor ons Jongste Jaar moge zijn om nog meer wedstrijden te spelen en den naam van C. F. C. weer vermaardheid te verschaffen. HET BESTUUR. 124

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1921 | | pagina 144