den M V. B. „Tracht dien geest te behouden, ge zult zien dat Uw streven naar sport in den waren zin van het woord gewaardeerd wordt, kortom, wees een voorbeeld voor de an dere clubs," aldus sprak Kapitein Scharroo, als afgevaar digde van de M A. U. Het zon te ver voeren, alle sprekers de revue te laten passeeren. Ik wil slechts mededeelen, dat aanwezig waren de Gouverneur, de Eerste-Officier, de com pagnies-commandanten, vele officieren en leeraren, afgevaar digden van den N. V. B„ M A. U„ Z. A. B„ N. A. O., Willam II, M. V. V., Bredania, 't Zesde, enz., enz., terwijl tevens alle genoemde bonden en vereenigingen bloemstukken hadden gezonden, en Willem II tevens een legpenning aan bood. Op de hierbij gevoegde foto kunt U zien welk een schat van bloemen binnenkwam en tevens is het moment vereeuwigd, dat het Bestuur te midden der gasten receptie hield. Uit alles bleek wel, dat men door 't geheele land Veloeitas ap precieert als de voorvechter van een gezond amateursvoetbal. Laat dat zoo blijven en laten wij toonen die verwachting niet een ijdele klank te doen zijn. Ka afloop van de receptie kregen we den hoofdschotel van 't feestmenu, den grooten wedstrijd tegen Willem II. De verwachting was hoog gespannen, maar het bal van den vorigen avond en ook de Atletiekwedstrijden hadden ver schillende beenen schijnbaar een weinig stram gemaakt, zoo dat het elftal zich niet ten volle kon ontplooien. Met dat er geen goed spel vertoond werd,verre van dót, maar de zoozeer begeerde overwinning ging naar Tilburg en zij het dan ook dat de nederlaag (81) eervol was, een klein beetje roet strooiden de rood-wit-blauw gestreepten toch wel in den feestmaaltijd, wat echter niet belette, dat de gezichten nog even glunder lachten na afloop als bij 't begin. Voor dat de wedstrijd een aanvang nam, wachtte ons een aangename verrassing. Mejuffrouw Singels, een der trouw- 80

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1922 | | pagina 100