JAARVERSLAG. 90 Nadat de Algemeene verleden jaar een nieuwen Bescherm heer had gekregen, omdat de oude Beschermheer het te druk kreeg 0111 deze functie te blijven bekleeden, hebben we van onzen Beschermheer gedurende het afgeloopen jaar veel steun gehad. Vele zaken hebben wij door zijn toedoen gedaan ge kregen. Maar zijn beschermheerschap kon niet lang zijn we gens zijn detacheering naar Ned. Oost-Indië en nu hebben we weer aan den le Luitenant W. O. Roest van Limburg, onzen ouden Beschermheer, gevraagd liet tijdelijk afgestane beschermheerschap al na een jaar weer te aanvaarden, het geen hij deed. Wij moeten nog een woord van dank brengen aan den le Luitenant Eeijnierse, die in (liet afgeloopen jaar de Alge meene zoo ter zijde heeft gestaan. De Algemeene zelf is ook in het afgeloopen jaar op ver schillende wedstrijden goed uitgekomen, wel niet altijd met een len prijs, maar heeft toch, zooals ons van bevoegde zijde werd gezegd, een zeer goed figuur gemaakt. ooral de wed strijden te Kampen hebben een buitengewoon sportief ka rakter gehad en de deelnemers hebben daar ook onvergetelijke dagen gehad. Ook dit jaar hopen we weer met getrainde lui voor den dag te komen. Kn dat moet ook. Dus aangepaktMen moet met het trainen niet beginnen, zooals helaas velen dit doen, een paar weken voor den wedstrijd, maar zooals de I. M. O. heeft gezegd, zoodra de cursus aangevangen is. We zullen hopen, dat verschillende lui dat dan ook doen, en dus wan neer er plotseling een wedstrijd is, ze klaar zijn en niet één, twee, drie gaan trainen, want dan is 'het reeds te laat. Ook op gymnastiekgebied hopen we dit jaar deel te laten nemen aan wedstrijden, wat nog nooit is gebeurd. Laten de Jongste Jaars vooral nu reeds beginnen, zoodat zij, wanneer

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1922 | | pagina 112