Dudok van Heel ons omringde, een onvergetelijken indruk achter liet. Aan het diner, na afloop der Hollandia-wedstrij den, werd namens de race-roeiers aan den aftredenden voor zitter Stegeman een aandenken aangeboden, als bewijs van liun erkentelijkheid voor hetgeen hij gedurende de training had gedaan. Dit jaar gaf wederom de Wachtmeester Spijker blijk van zijn belangstelling in de Roeivereeniging en werd zijn groote hulp zeer gewaardeerd. Ook de „fuifroeiers" hebben hun deel gekregen. Ter ge legenheid van den verjaardag van H. K. H. Prinses Juliana werden onderlinge roei wedstrijden gehouden, waar men kon zien dat ook niet-getrainde roeiers een goed figuur kunnen maken en dat ook voor hen goed materieel aanwezig is. Op dezen dag had tevens de officieele opening plaats van het nieuwe bootenhuis door den Gouverneur Jhr. J. H. Röell. Na het hijschen van de vlag bood Kapitein Ridder van Rap- pard namens verscheidene belangstellende officieren der K. M. A. ons een gravure aan. Op 1 Mei trad het oude bestuur af, liet werk overgevende aan het nieuwgekozen bestuur, dat spoedig eep clubtocht organiseerde, welke begunstigd werd door goed weer en op geluisterd door muziek, uitstekend slaagde. In het Wilhelminakanaal werden dien dag nog eenige wedstrijden gehouden. Rest ons nog een woord van dank aan prof. Kan, die na liet ongeluk op de Hollandia-wedstrijden, op zulk een bij zondere wijze de fout van zijn zoon herstelde, door ons een nieuwe achtriemsgiek aan te bieden, welke „Kilacadmon" gedoopt werd. En nu is het woord aan U, jongere jaars! Oefent ,U en zet door om den goeden naam, die de C. R. V. gedurende de laatste jaren in de roei wereld heeft gekregen, zóó te. dpen blijven. HET BESTUUR. 106

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1922 | | pagina 128