Majoor TH. BOEKHOLT. Bij liet portret van Den 22en December 1920 moesten wij tot ons leedwezen afscheid nemen van onzen Directeur, den Majoor Th. Boek hui t. Het was een minder aangenaam besluit van het jaar, daar wij de zekerheid hadden, bij onze terugkomst van het Kerstverlof, zijn aangename leiding te zullen moeten ont beren. Want niet alleen als Directeur schatten wij hem hoog, maar ook als raadsman voor ons Korps. Steeds heeft hij krachtig zijn hulp verleend. In den korten tijd, welke hem gegeven was ons te leiden, voelden wij steeds de warme ge negenheid, welke hij ons Korps toedroeg, en apprecieerden wij ten zeerste zijn streven ons, op velerlei gebied, omhoog te brengen, waaronder wij in de eerste plaats de sport noe men. Dank zij zijn bemoeiingen, konden wij vertegenwoordi gers zenden naar liet jubileum van Velocitas en naar de scherm wedstrijden der M. S. S. B. te 's Gravenhage. In het Korps zelf heeft hij getracht onze huiselijke omstandigheden zoo aangenaam mogelijk te maken, wat de onderlinge ver houding zeer ten goede is gekomen. Wij eindigen met onzen hartelijken dank uit te spreken voor de goede en aangename leiding, welke hij ons gaf en voorts met den oprechten wensch, dat het den Majoor Boek- hojt ook in zijn huidige positie goed moge gaan en dat hij steeds met genoegen moge terugzien op den tijd dat hij Di recteur was van de Cadettenschool. De Senaat v. h. Alkmaarsche Cadettencorps. October 1921. 137

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1922 | | pagina 161