JAARVERSLAG „C. F. C.M 1920—1921. Daar aan liet oude terrein belangrijke verbeteringen wa ren aangebracht, kon bij den aanvang van liet seizoen er direct toe worden overgegaan, uit beide jaren een of twee elftallen samen te -stellen. Hoewel de uitslag, wat capaci teiten -der spelers betreft, in liet - algemeen niet bijzonder te roemen valt, heeft het afgeloopen jaar zich gekenmerkt door gemoedelijke en fanatieke wedstrijden. 't Begin gaf een wedstrijd tegen R. K. F. C., die met 20 gewonnen werd. Wij dachten: „a moitié fait", 't Kenmer kende der komende wedstrijden was echter, dat op eigen ter rein van sterkere clubs gewonnen werd, terwijl uit-wedstrij den, zelfs die telgen zwakkere clubs, meestal verloren werden. Een der belangrijkste hiervan was wel de wedstrijd tegen de Adelborsten uit Den Helder, die we, naar aanleiding van liun uitnoodiging, op hun terrein speelden. Ondanks het feit dat we niet sprekende cijfers (61) verloren, zullen velen met genoegen op den sportleven wedstrijd en de hartelijke ont vangst onzer gastheer-en terugzien. Kort hierop ontvingen wij een schrijven van de Kon. Mil. Academie, waarin bet bestuur der „C. F. C." uitgenoodigd werd de feestelijkheden, georganiseerd ter gelegenheid van liet 25-jarig bestaan van „Velocitas", bij te wonen. Met ge noegen werd hieraan gevolg gegeven. Tot onzen spijt echter werd, niettegenstaande de bemoeiingen van onzen Bescherm heer, de toestemming van hoogerhand voor het geheele be stuur geweigerd, zoodat slechts twee leden als afgevaardig den een paar genoegelijke dagen in Breda doorbrachten. Als uitvloeisel van onze nadere kennismaking met Wib lemsoord, werd door een gecombineerd team van Adelborsten en Cadetten in het Kerstverlof een wedstrijd tegen een 147

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1922 | | pagina 175