11. O. V.-elftal gespeeld. De Wassenaarsclie leeuw bleek lang niet tam; resultaat 41. Meerdere wedstrijden tegen Haagsche clubs konden wegens de competitie niet doorgaan. IJe traditioneele wedstrijd tijdens liet assaut gespeeld, werd op niet minder traditioneele wijze met 20 gewonnen. Mede tengevolge van liet bal van den vorigen avond en de gladheid van het terrein, waarmede onze tegenstanders, „de Kikkers", beter vertrouwd waren, werd soms meer gefoxtrot dan ge voetbald. Vrouwe Fortuna bleef ons welgezind en met een toepasselijk woord reikte de Directeur een keurige medaille, door de Senaat uitgeloofd, uit. Ka het assaut kregen we een tijdelijke vermindering van het aantal wedstrijden, wat voor een deel wel te wijten zal zijn geweest aan de harmonie, die wel eens verbroken is ge weest. Hierin komt echter verandering ten goede en ofschoon nog niet steeds „couleur de rose" in O. F. C.'s banier, konden we tegen de Adelborsten, die ons revanche-match geven, een tamelijk goed elftal in het veld brengen, waarmee het ons niet gelukt hen te slaan. Ka dezen wedstrijd memoreeren we nog een uitnoodiging voor de serie-wedstrijden, waaraan sinds enkele jaren niet deelgenomen werd. Dit jaar kon dit wel, maar ongelukkiger wijze werd bij loting ons als eerste tegenstander de a.s. kam pioen aangewezen, en met een 20 werd onze illusie van me dailles, lauwertakken en wat dies meer zij, vernietigd. jDe jaarlijksche O J.J. J. match bracht een 41 over winning voor het O. J. en last not least de Holland-Indië- inatcli, waarin Holland zijn meerderheid in 4 goaltjes uit drukte. Hiermede was liet seizoen geleidelijk afgeloopen en wij twij felen er niet aan of O. F. C. zal ook dit jaar eenige niet on verdienstelijke krachten aan Velocitas brengen. Dat zij succes mogen hebben! HET BESTUUR. 148

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1922 | | pagina 176