JAARVERSLAG. 19201Q21. Mettegenstaande liet betrekkelijk kleine aantal krachten, is het afgeloopen cursusjaar weer succesvol voor ,,'t Cabi netje" geweest. Op de traditioneele ontbaringsfuif gaf het bestuur een aardiig tooneelstukje ten beste, ter wij] de voorzitter de rest van den avond met eenige zeer goed geslaagde voordrachten aanvulde. Had het jongste jaar toen geen kans zijn krachten te too- nen, des te beter werd het in de gelegenheid gesteld dit op de St. Mcolaasfuif te doen, waarvan dan ook op dat feest met niet onverdienstelijken ijver werd gebruik gemaakt. Nadat ,,'t Cabinetje" de toeschouwers gedurende liet begin van den avond had geamuseerd, deed St. Nicolaas op de ge bruikelijke wijze zijn intrede en werden de diverse geschen ken uitgedeeld en rondgestrooid. Hoewel het jongste jaar dit keer geen tooneelstukje op voerde, waren de voordrachten er des te beter om, zoodat dat jongste jaar, op het oogenblik oudste jaar op de C. S., met genoegen op dezen welgeslaagden avond kan terugzien. Werden deze fuifjes bijna zonder eenige moeite georgani seerd, moeilijker was de taak van liet bestuur, voor het ko mende assaut, ook dit jiaar weer een goed programma, wat tooneelstukjes betreft, vast te stellen. Ondanks deze moeilijkheid en het geringe aantal goede krachten, heeft ,,'t Cabinetje" op dien avond getoond wat, met fanatiek medewerken der spelers gedurende de vele re petities, kan worden bereikt en we twijfelen er niet aan of de tooneelstukjes „Zare" van Charivari us en „de Leeraars- vergadering" van den secretaris van ,,'t Cabinetje", zullen nog lang in het geheugen blijven der toeschouwers, die dit keer liet „Assaut" hebben bijgewoond. 150

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1922 | | pagina 178