Officieren ingedeeld bij de Cadettencompagnieën. Hoofden van Onderwijs. LJ, Halberstadt, (20), Kapitein der infanteriecommandant der le compagnie, belast met het toezicht op de diensten van inwendigen en huishondelijken aard, commandant der compagnie oppassers. O. M. Donck, (Bk 12, 16), (25), Kapitein der Infanterie, commandant der 2e compagnie, belast met het onderwijs in de infanterie-oefeningen, de exercitie-reglementen en dienstvoorschriften der Infanterie, de algemeene reglemen ten en voorschriften benevens dienstcorrespondentie, de militaire wetten, de militaire administratie, benevens met het toezicht op de lichaamsoefeningen. M. J. van der Boon, le Luitenant der Infanterietoegevoegd aan den Eerste-Off icier. B. Geleijnse, le Luitenant der Infanterie, le Compagnie. G. Greidanus, le Luitenant der Infanterie, le Compagnie. A. Netze, le Luitenant der Infanterie, le Compagnie. L. van Bekum, Kapitein der Infanterie N.-I. L., 2e Compagnie. F. D. M. H. A. van Aelst, le Luitenant der Infanterie, 2e Compagnie. A. den Hertog, (N. O. C. Z.), le Luitenant der Infanterie, 2e Compagnie. G. de Josselin de Jong, (30), Reserve-Majoor der Artillerie, Iloogleeraar, voor de wis-, natuur- en scheikunde. (Geeft les in mechanica, waarschijnlijkheidsrekening en hoogere meetkunde). H. Rooseboom, (20), Kapitein der Infanterie, voor de alge meene tactiek, de strategie en de krijgsgeschiedenis, de oorlogsgébruiken en de militaire aardrijkskunde (behalve die van Nederlandsch-Indië). 40 i

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1922 | | pagina 56