Of f icier en-Leerar en (Geeft les in tactische oefeningen op de kaart, strategie en krijgsgeschiedenis.) H. C. G. Baron van Lawiek, (15), la Luitenant der Cavalerie voor de rij- en af richtingskunst, de paardenkennis en het paardrijden, het practisch onderricht in den velddienst aan de cadetten der cavalerie hier te lande, de reglementen, de exercitiën en bijzondere oefeningen voor het wapen. (Geeft les in paardrijden, cavalerie-tactiek en rij- en af- richtingskunst. A. M. Geesink, (25), Kapitein der Artillerievoor de artiile- riewetenschap in haar vollen omvang; voorts zooveel de cadetten der artillerie betreft: de reglementen, voorschrif ten, exercitiën en practische oefeningen voor dat wapen, benevens het rechtlijnig en topographisch teekenen. (Geeft les in de artillerie-wetenschap.) W. van der Hout, (15), Kapitein der Genievoor de genie wetenschap in liaar vollen omvang daaronder de toe gepaste mechanica en de geodesie, zoomede het landmeten en waterpassen, begrepen de daarmede verband hou dende practische oefeningen, benevens het rechtlijnig en het topographisch •teekenen voor de cadetten der genie. (Geeft les in versterkingskunst, hydrographie en tee kenen.) J. H. Fruijt van Hertog, (15), Kapitein der Infanterie, in militaire paedagogiek. A. C. van Vonno, Off. v. Gezondheid 2e ldasse, in militaire gezondheidsleer. W. Bidder van Kappard, (15), Kapitein der Infanteriein tactische oefeningen op de kaart, tactiek en oorlogsge- bruiken. 41

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1922 | | pagina 57