JAARVERSLAG 1921—1922. van Mill. Gerharz. Nommensen. Janssens, C. Sleehos. Feist. Weber. Sjoer. Wilder ink. Valk, P. Janssens, P. Fiedeldij. Pereira. Helaas hebben we dit jaar weer onzen beschermheer ver loren door zijn vertrek van de K. M. A. Daarin hebben we een groot verlies geleden, maar we troosten ons met de gedachte dat we zóó gauw een nieuwen beschermheer hebben gevonden in den Kapt. v. d. Flout, die zich bereid verklaard heeft ons met raad en daad bij te staan. We gaan dit jaar helaas met verlies in, doch hopen we door volhardenden ijver deze ach ter stall ighe id te zullen in halen en het opvolgend bestuur te zullen verrassen met een geweldig batig saldo. Daarvoor is echter noodig, dat alle leden meewerken met al hun ijver en kunde. Daaraan heeft het dit jaar nog wel eens gemankeerd. Het bestuur wil ook gaarne erkennen dat de leiding niet al te vlot was, maar laten we met nieuwen moed beginnen. Laten we zien, dat de fotografeerkunst ook werkelijk een kunst is, die waard is beoefend te worden. Het is een aanwinst voor de vereeniging, dat in een be stuursvergadering besloten is ons te abonneeren op het .14- daagsche tijdschrift Focus", hetwelk nu onder den leden een succesvolle rondegang doet. Laat dit mede een aansporing zijn door te gaan met nog meer fanatisme dan tot nu toe; laten we onzen nieuwen beschermheer toornen dat er nog fotografeer-lust in ons is. Laten we ook het Corps verrijken met fraaie herinneringen uit het Cadettenleven. Laat ons aller wemsch zijn: „D at O'n z e vereeniging bloei e." HET BESTUUIt. 87

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1923 | | pagina 107