JAARVERSLAG 1921—1922. Treurig zijn we getroffen door 't overlijden van Van Duiken, onzen voorzitter; hij was het altijd, die ons aan spoorde, te komen oefenen, die altijd de animo erin hield. Vooral was het een moeilijke tijd toen de dekkingls- middelen veranderd moesten worden en het geruimen tijd duurde voordat we dit materiaal ons konden aanschaffen. Het schermen juist was een ontspanning1 en toen het zoo lang niet beoefend mocht worden, raakte het fanatisme eruit. Van Duiken was het toen, die de lust er weer in bracht en alles weer op dreef hielp. We zijn hein dankbaar voor alles, wat hij voor de vereenig'ing gedaan heeft. Ruim een maand na den aanvang van 't cursusjaar bij bet „verbroederingsfeest", toonde de „Futpeeclub" reéds dat er goede krachten onder haar leden schuilden. Op het As-saut hebben we de resultaten van het heel© jaar gezien en we konden wel tevreden zijn. Een g'roote voldoening was het voor de vereenig'ing, toen haar op het Assaut een lauwer krans werd aangeboden namen s het Adel borsten-corps, als hulde aan de club, die 't meest had bijgedragen tot opluis tering van het feest. Dank moeten wij brengen aan ons eerelid Kapitein Blauw en den Beschermheer, Luitenant Berghuys, voor die 'be langstelling en steun, welke de vereeniging dit jaar van hen moch t ontvangen Laten we hopen, dat onze vereen iging, welke de- oudste vereeniging van de C. S. is, volgende cursusjaren steeds zal trachten haar goeden naam eer aan te doen en dezen in stand te houden. N. H. 120

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1923 | | pagina 148